NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dojazd

Samochód:

Jeśli na BALTIC DRIVE&FLY FESTIVAL wybierasz się samochodem, najłatwiej dojechać do Kołobrzegu drogą krajową nr 11, która prowadzi z Bytomia do Kołobrzegu (przez Poznań). Kierowcy mogą również wybierać alternatywne drogi, takie jak droga krajowa numer S6 (Szczecin-Gdańsk) lub droga wojewódzka nr 163 w północnej części Polski w zachodniopomorskim, która łączy Wałcz z Kołobrzegiem.

Pociąg:

Dla wszystkich wybierających się na BALTIC DRIVE&FLY FESTIVAL pociągiem zalecamy wybierać przejazdy kolejowe liniami PKP Intercity S.A.. Do Kołobrzegu można dojechać bezpośrednio m.in z takich miast jak: Warszawa, Gdańsk, Poznań czy Wrocław. Więcej informacji na temat dokładnego rozkładu jazdy znajdziesz na stronie: https://www.intercity.pl/pl/site/o-nas/dzial-prasowy/komunikaty/dodatkowe-pociagi-z-kolobrzegu-do-warszawy-i-wroclawia-30-lipca-2018-roku.html

Wspólne przejazdy:

Polecamy również skorzystać z oferty BlaBlaCar, gdzie każdego dnia zamieszczane są ogłoszenia przejazdowe do Kołobrzegu z każdej części Polski. Więcej informacji: www.blablacar.pl.

Samolotem:

Najbliższe lotnisko od Kołobrzegu znajduje się w odległości 90 km w Goleniowie (Solidarność Szczecin-Goleniów, Glewice 1a, 72-100 Goleniów, Polska). To mniej niż godzina jazdy samochodem. Z lotniska do Kołobrzegu kursują autobusy. W pobliżu Kołobrzegu znajdują się 2 lotniska:
Lecha Wałęsy w Gdańsku (230 km, ul. Juliusza Slowackiego 200, 80-298 Gdańsk, Polska) Lotnisko im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy (240 km, Paderewskiego 1, 86-005 Biale Blota, Polska)
Z obu lotnisk można dojechać autobusem do Kołobrzegu lub taksówką lub Uber (Gdańsk) do głównego dworca kolejowego i dojechać bezpośrednio do Kołobrzegu pociągiem)

Czy na terenie Festiwalu możliwy jest nocleg?

Oczywiście. Rezerwacji noclegów można dokonać przy rejestracji zlotowiczów.

Jakich można spodziewać się koncertów?

Planujemy koncerty topowych gwiazd. Pełen rozkład koncertów oraz występujące gwiazdy zostaną podane do końca maja 2024.

Czy organizatorem Baltic Drive&Fly Festival jest organizator Sunrise Festival i Sun Festival?

Tak. To jest ten sam organizator, który gwarantuje najwyższy poziom koncertów artystycznych oraz atrakcji na terenie festiwalu.